Çukurambar Menteşeli Sineklik

Çukurambar Menteşeli sineklik imalatı ve ücretsiz montaj hizmeti ile sektörün lider firmalarından biriyiz. Çankaya'da donanımlı fabrikasında üretilen sinekliklerimiz tüm mahallelere ücretsiz servis ile ulaştırmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış makine parkurumuz ile her model PVC kapı - pencere ve sineklik üretimi siparişlerinizi karşılamaktayız. Pencerinze ve kapınıza uygun sineklik için 0532 765 74 59 telefondan bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz. Çukurambar Menteşeli Sineklik

Çukurambar Menteşeli sineklik tak-çıkar özelliği ile pratiktir. Evde aç-kapa yapısı ile rahat kullanımlı bir sineklik modeli olup temizliği kolaydır. Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir. Müşteri talebi doğrultusunda menteşeli sineklikleri kasalı ve kasasız olarak iki modelde üretmekteyiz.

Menteşeli kapı sineklikleri genellikle giriş ve çıkışı fazla olan yaşam yerlerinde tercih edilir. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik sistemlerini kullanılmayacağı zaman yerinden kolayca çıkartıp muhafaza edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dekoratiftir.

Kapı sineklikler menteşeli ve içeri açılımlı olmak üzere yapılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kapı sinekliği tasarımsal olarak estetik bir görünüm sağlamaktadır. Çukurambar Menteşeli Sineklik Sistemleri, pratik kullanışlı ve ekonomik menteşeli sineklikleri kasalı veya kasasız olarak iki modelini de imal edilmekteyiz. Aluminyum profil içerisine dönülen özel yanmaz fiber sineklik tülü ile donatıyoruz.

Menteşeli sineklik kullanım yönünden gayet pratik bir sinekliktir. İstenildiği zaman yerinden çıkarılıp muhafaza edilebilir veya yıkanabilir. Temizliği basittir, ekonomik yönden cebinizin dostudur ve amaca uygun hizmet veren sorunsuz bir sineklik modelidir. İstenilirse birkaç aksesuar değişikliği sayesinde tak - çıkar sineklik olarak kullanılabilirler.

Çukurambar Sineklik Modelleri ile sivrisineklerin evde, ofiste veya balkonda sizi huzursuz etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlıların içeri girmelerini engelliyor, ev halkını sineklerden koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir kanatlı zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Sıcak havalarda pencerenizi rahatlıkla açarak stressiz - sineksiz günler geçirebilmek için size uygun sineklik modellerimizden birini sipariş verin. Usta montaj elemanlarımızı gönderelim. İmalatını yaptığımız menteşeli sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ankara sineklik - Çankaya sineklik - Çukurambar sineklik olarak aramalarında emkasineklik.com olarak karşınıza çıkan firmamız Ankara'nın en güvenilir sineklik imalatçılarından biridir.

Tags