İlkbahar Sabit Sineklik

Çankaya'da İlkbahar Mahallesinin en güvenilir sineklik imalatçısıyız. Yıllardır müşteri talepleri doğrultusunda işimiz ve makine parkurumuzu geliştiriyoruz. Mahalle halkının ihtiyaçlarını tesbit edip, sineklik modellerimizi belirliyoruz. Bu bakımdan sabit sineklikleri çeşitlendirip müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. En çok talep edilen pimli ve tırnaklı sabit sineklikler Ankara'da çok talep görmüş sineklik modellerimizdir. İlkbahar mahallesi sakinleri sineklik taleplerini firmamıza ait olan 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarından verebilirler.

İmalatını yaptığımız Sabit Sineklik Modeli bilindiği gibi çerçeveye sabit tutturulan sineklik çeşididir. İçindeki sineklik tülü farklı yapıda ve kalınlıkta olabilir. Sabit sineklik menteşeli sinekliğe benzer bir çalışma prensibine sahiptir. Menteşeli sineklikler menteşe ile, sabit sineklikler pim aracılığıyla kapı ve pencere tutunurlar. Pimapen pencere veya kapıya, alüminyum kapı - pencereye kısacası her yere rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca bu tür sineklikler kolayca temizlenebilirler. Yalnızca havalandırmak için açılan pencereler için idealdir. Basit takma pimli olanlar yazın takılıp kışın çıkarılabilir.

İlkbahar Sabit sineklik pencerenin türüne bağlı yapılmaksızın her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Sabit pimli ve sabit tırnaklı olarak iki çeşit sabit sineklik çeşidimiz bulunmaktadır.

İlkbahar Sabit Pimli Sineklik

İlkbahar Sabit Pimli sineklik modelimiz plastik pencereye kolaylıkla takılabilir. Alüminyum tel ve fiberglass tül seçenekleri vardır. Pencerenin dış yüzeyinde sinekliği engelleyici unsurlar olduğunda pimli sineklik fazla yer kaplamadığı için rahatlıkla uygulanabilir.

İlkbahar Sabit Tırnaklı Sineklik

İlkbahar Sabit tırnaklı sineklik modeli pencerenin türüne bağlı olmadan her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Pabuçlu yada tırnaklı olarak ikiye ayrılır. Alüminyum tel seçenekli sinekliklerimiz ile hayvanlarınız güvende olur, sineklik patikle yırtılmaz. Çıkmasını istemediğiniz sabit sinekliği köşelerden vidalarla pencereye monte edebilirsiniz.

İlkbahar Sineklik çeşitleri ile sivrisineklerin ev halkını rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen zararlıların pencereden içeri girmelerine mani oluyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden imal edilmektedir. sinekliklerimiz çevre dostu ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Başkent Ankara'da yazları oldukça sıcak ve kuru geçer. Çekilmez sıcak havalarda kapı ve pencere açmak isteyenler için sabit sineklik modellerimizden biri evinizin havasını değiştirebilir. İmalatını yaptığımız sabit sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags