Çayyolu Cırt Cırt Sineklik

Cırt Cırt Sineklik Modeli

Çayyolu Cırt cırt sineklikler modeli balkon ve banyolarda kullanılan sineklik modelidir. Yıkanarak temizlenme özelliğine sahiptir. Bu model sinekliklerimiz oldukça pratiktir. Pencere ve kapılara kolaylıkla yapıştırılmaktadır.

Çayyolu Plise Sineklik, kaliteli malzemeler ve aksesuarlardan üretmiş olduğu cırt cırt sineklik modelleri ile hizmet vermektedir. On yılı aşkın süredir Ankara ve ilçelerine sineklik modelleri üretmekteyiz. Sizlere profesyonel, güler yüzlü ve işinin ehli ekiplerimiz ile kaliteli sineklikler sunmaktayız. En kaliteli malzeme ve işçilikle sineklik üretimi yapmaktayız. İmalatını yaptığımız cırt cırt sineklik modellerimiz garantilidir.

Firmamız, sizler için üretmiş olduğu kaliteli sineklikler ile yaz aylarında evinizin, ofisinizin odaları & balkonlar da ferah günler geçireceksiniz. Sineklere ve tüm haşerelere karşı yüksek koruma sunduğu için zehirli kimyasalların kullanılmasının önüne geçmektedir. % 100 müşteri memnuniyeti imal ettiğimiz sineklikler dayanıklı tüller ile uzun ömürlüdür.

Çayyolu Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kendi imalatımız olan ürünlerimizle kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammededen imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'nın yaz sıcağında pencerelerinizi rahatlıkla açabilirsiniz. Evinizde stressiz ortama kavuşmak için size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız cırt cırt sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags