Kavaklıdere Sabit Sineklik

Ankara Çayyolu'nda imalatını yaptığımız Sabit Sineklik Modeli çerçeveye sabit tutturulan sineklik çeşididir. İçindeki sineklik tülü farklı olabilir. Sabit sineklik menteşeli sinekliğe alternatif olarak imal ettiğimiz sinekliklerdendir. PVC pencere kapıya, alüminyum kapı - pencereye kısacası her yere uygulanabilir. Bu tür sinekliklerin temizliği kolaydır. Yalnızca havalandırmak için açılan pencereler için idealdir. Basit takma şekli ile sezon başında ve sonunda rahatlıkla yerinden çıkarılabilir.

Kavaklıdere Sabit sineklik pencerenin türüne bağlı yapılmaksızın her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Sabit pimli ve sabit tırnaklı olarak iki çeşit sabit sineklik çeşidimiz bulunmaktadır.

Kavaklıdere Sabit Pimli Sineklik

Kavaklıdere Sabit Pimli sineklik modelimiz plastik pencereye kolaylıkla takılabilir. Aluminyum tel ve fiberglass tül seçenekleri vardır. Pencerenin dış yuzeyinde sinekliği engelleyici unsurlar olduğunda pimli sineklik fazla yer kaplamadığı için rahatlıkla uygulanabilir.

Kavaklıdere Sabit Tırnakli Sineklik

Kavaklıdere Sabit tırnakli sineklik modeli pencerenin türüne bağlı olmadan her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz. Pabuçlu yada tırnaklı olarak ikiye ayrılır. Alüminyum tel seçenekli sinekliklerimiz ile hayvanlarınız güvende olur, sineklik patikle yırtılmaz. Çıkmasını istemediğiniz sabit sinekliği köşelerden vidalarla pencereye monte edebilirsiniz.

Kavaklıdere Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'nın sıcağında havasız kalmak istemiyorsanız size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız sabit sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags