Ümitköy

Ümitköy Menteşeli Sineklik

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ümitköy Menteşeli sineklik imalatı yapan firmamız Çankaya'da tüm mahallelere ürünlerini ücretsiz servis ile ulaştırmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış fabikamızda PVC kapı - pencere ve sineklik üretimi ile hizmetinizdeyiz. Her model sineklik için 0532 765 74 59 telefondan sipariş verebilirsiniz. Ümitköy Menteşeli Sineklik

Ümitköy Menteşeli sineklik rahat kullanımlı ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolaydır. Menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız iki modeli mevcuttur. Her pencereye ve kapı modeline uyan sinekliktir.

Menteşeli kapı sineklikleri genellikle giriş ve çıkışı fazla olan yaşam yerlerinde tercih edilir. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik sistemlerini kullanılmayacağı zaman yerinden kolayca çıkartıp muhafaza edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dekoratiftir.

Kapı sineklikler menteşeli ve içeri açılımlı olmak üzere yapılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kapı sinekliği tasarımsal olarak estetik bir görünüm sağlamaktadır. Ümitköy Menteşeli Sineklik Sistemleri, pratik kullanışlı ve ekonomik menteşeli sineklikleri kasalı veya kasasız olarak iki modelini de imal edilmektedir. Aluminyum profil içerisine dönülen özel yanmaz fiber sineklik tülü ile donatıp monte ediyoruz.

Menteşeli sineklik kullanım yönünden gayet pratik bir sinekliktir. İstenildiği zaman yerinden çıkarılıp muhafaza edilebilir veya yıkanabilir. Temizliği basittir, ekonomik yönden cebinizin dostudur ve amaca uygun hizmet veren sorunsuz bir sineklik modelidir. İstenilirse birkaç aksesuar değişikliği sayesinde tak - çıkar sineklik olarak kullanılabilirler.

Ümitköy Sineklik Modelleri ile zararlıların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammadde tercih edilerek imal edilmektedir. Çevreci fiberglas tülden ürettiğimiz menteşeli kapı s- pencere sineklikler ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Menteşeli sinekliği yıkamak oldukça protaik ve kolaydır. yerinden çıkararak banyoda su ile temizleyebilirsiniz. Lütfen bu tür sineklikleri deterjanlı su ile yıkamayanız. Çabuk deforme olur. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Sineksiz bir ev ortamı için dört mevsim kullanabileceğiniz sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. Ümitköy sineklik fiyatları pencerenin en ve boyuna göre değişkenlik gösterir. İmalatını yaptığımız menteşeli sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

© 2019 Çayyolu Sineklik Servisi | Tüm Hakları EmkaPen'e aittir. | SEO By iltekmer bilişim