İlkbahar Kedi Sinekliği

Çankaya Kedi Sinekliği

İlkbahar Mahallemizde kedi ve köpek besleyenlere özel alüminyum çelik alaşımlı galvaniz telden kedi sinekliği imal etmekteyiz.

İnsanlara en yakın hayvanlardan kedi ve köpekler vazgeçilmez dostlarımızdır.Bu merakları yaramazlar bazen dışarı çıkmak isterler. Hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilirler. Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarının önüne geçmek için İlkbahar kedi sineklikleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Ayrıca kedilerin ve köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanılmaktadır.

Firmamız kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemleri imal etmektedir. Bu sinekliklerin adı kedi teli veya köpek teli olarak da geçmektedir. Kedi teli sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

İlkbahar Kedi sineklik modelleri Ankaralı hayvanseverlerin arzu ettiği şekilde imal edilmektedir. Kedi ve köpek besleyenler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik modellerimizdendir.

İlkbahar Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen tülden imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Keyifli Ankara geceleri geçirmek için size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız kedi - köpek sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags