İlkbahar Menteşeli Sineklik

İlkbahar Menteşeli sineklik imalatı yapan firmamız Çankaya'da tüm mahallelere ücretsiz servis ile ulaştırmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış fabikamızda PVC kapı - pencere ve sineklik üretimi ile hizmetinizdeyiz. Her model sineklik için 0532 765 74 59 telefondan sipariş verebilirsiniz. İlkbahar Menteşeli Sineklik

İlkbahar Menteşeli sineklik rahat kullanımlı ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolaydır. Menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız iki modeli mevcuttur. Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir.

Menteşeli kapı sineklikleri genellikle giriş ve çıkışı fazla olan yaşam yerlerinde tercih edilir. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik sistemlerini kullanılmayacağı zaman yerinden kolayca çıkartıp muhafaza edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve dekoratiftir.

Kapı sineklikler menteşeli ve içeri açılımlı olmak üzere yapılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kapı sinekliği tasarımsal olarak estetik bir görünüm sağlamaktadır. İlkbahar Menteşeli sineklik Sistemleri, pratik kullanışlı ve ekonomik menteşeli sineklikleri kasalı veya kasasız olarak iki modelini de imal edilmekteyiz. Aluminyum profil içerisine dönülen özel yanmaz fiber sineklik tülü ile donatıyoruz.

Menteşeli sineklik kullanım yönünden gayet pratik bir sinekliktir. İstenildiği zaman yerinden çıkarılıp muhafaza edilebilir veya yıkanabilir. Temizliği basittir, ekonomik yönden cebinizin dostudur ve amaca uygun hizmet veren sorunsuz bir sineklik modelidir. İstenilirse birkaç aksesuar değişikliği sayesinde tak - çıkar sineklik olarak kullanılabilirler.

İlkbahar Sineklik Modelleri ile zararlıların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara sıcağında ev ortamında stressiz bir ortam için size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız menteşeli sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags