İlkbahar Pileli Sineklik

Sektörün lider sineklik üreticisi Emkapen, Çankaya Çayyolu'nda Pileli Sineklik modelleri üretmektedir. İlkbahar Pileli Sineklik yatay, dikey ve çift açılım şeklinde imal edilmektedir. Pileli (Plise) Sineklikler özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür.

İlkbahar Plise Sineklik çalışma prensipleri açılıp kapanma şeklinde oldukça basittir. Bu nedenle yer işgal etmediği gibi dekoratif bir görünüme sahiptir. Plise Sineklik çok pratik ve kolay açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Her türlü kapı ve pencerelerde kullanabildiği gibi dış etkenlerde korunurken manzarayı da kapatmamış olur.

Plise sineklik diğer bir adıyla pileli sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan şık tasarımıyla Çankayalı hanımların beğenisini kazanmış olan bir sineklik modelidir. İlkbahar Pileli sineklikler yatay, dikey ve çift açılım şeklinde seçenekli olarak sizlerin tercihine sunulmaktadır.

Ankara ve ilçelerinde en çok tercih edilen plise sineklik her konumda uygulanabilen bir sineklik modelidir. Menteşeli sinekliklerin içe veya dışa açılmasında daraltacağı alanlarda pileli katlanabilir sineklikler mükemmel bir tercihtir. Ayrıca sinekliği açamayacağımız kadar önünde engel bulunan durumlarda plise sineklik modelllerimiz birebir çözüm olacaktır. Pimapen pencere - kapı, demir doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama farketmeksizin evinizi, ofisinizi, bodrum katınızı, cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alır.

pileli sineklik modelleri

İlkbahar Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammededen imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankara'nın sıcağında havasız kalmak istemiyorsanız size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız pileli sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags