İlkbahar Sürme Sineklik

Ankara Sürme Sineklik | Çankaya Sürme Sineklik | İlkbahar Sürme Sineklik İlkbahar Sürme Sineklik

Emka Sineklik sürme sineklik imalatı ile İlkbahar Mahallesi'nde hizmet vermeye devam ediyor. En sağlam sürme sineklikleri imal etmekten gurur duyarız. Sürgülü ya da sürme sineklik siparişleriniz için firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Sineklik ile ilgili her konuda 0312 255 08 55 nolu firma telefonumuzu aramanızı rica ederiz.

Sürme sineklik binada bulunan hammaddesi PVC ya da alüminyum doğrama ile üretilmiş kapı ve pencerelere dışarıdan monte edilerek kullanılır. İlkbahar Sürme sineklik rulmanlar üzerinde hareket eder. Dekoratif sürme sinekliklerimiz uzun ömürlü sineklik modellerindendir. Yer kaplamaz. Ankara Çankaya'da en çok tercih edilen sineklik modelleri arasında yer alırlar. Tüm doğrama sistemleri ile kullanılabilir ve istenilen renge boyanabilirler.

Sürgülü sineklik olarak bilinen sineklikler günümüzde sürme sineklik olarak adlandırılmaya başlandı. İlkbahar Sürme sineklik modelleri pencere veya kapılarınızın özelliğine göre kullanıma sunduğumuz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve ahşap doğramalarda kullanılan sinekliklerdendir. Kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir.

Sürme sineklikler özel raylardan imal ettiğimiz bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eder. Çerçevesi alüminyum profillerden üretilir. İçine kullanılan fiber tül yanmaz özelliğe sahiptir. Sürme kapı - pencere sinekliği evlerde, ofislerde, balkon kapılarında, verandalarda veya fransız balkonlarda kullanılır.

İlkbahar Sürgülü Sineklik Modelleri ile kanatlı hayvanların yaşam alanlarınızda sizleri rahatsız etmelerini engelliyoruz. Ayrıca yürüyen, uçan zararlılardan ev halkını koruyoruz. Kapı ve pencerelerinizi rahatlıkla açık tutabilirsiniz. Hiçbir zararlı ev ve ofisinize giremez. Tüm sineklik modellerimiz insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeden imal edilmektedir. Çevreci ve ekonomiktir. Pratik kullanımı ile kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.

Ankarada sıcak havalarda havasız kalmamak için size uygun sineklik modellerimizden birini mutlaka edinmelisiniz. İmalatını yaptığımız sürme sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 ve 0532 765 74 59 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags