Çankaya Kedi Sinekliği İmalatı

Çankayalı kedi dostlarının çok katlı evlerde besledikleri kedi ve köpeklerin güvenliği için üretmiş olduğumuz kedi sineklikleri alüminyum çerçeveye gerdirilmiş çelik telden oluşmaktadır. Kedi teli de denilen kedi sinekliklerimiz ile evinizde rahatlıkla hayvanlarınızın dolaşımına izin vereceksiniz. Pencereden atlayarak yaralanmasına mani olan son teknoloji ürünü sinekliklerimiz ile artık rahatlıkla kedi besleyebilirsiniz.

Çankaya Kedi sineklikleri çerçeve kısmı sağlam ve kaliteli alüminyum malzemeden oluşmaktadır. Çerçeveye geçirdiğimiz sineklik malzemesi ise çelik teldir. Kedi telleri pati darbelerinden etkilenmez, yırtılmaz kalitede özel bir malzemedir. Çankaya’da çok katlı evlerden aşağıya atlamaya çalışan hayvanları kedi sinekliklerimiz engel olur. Düşme ve yaralanma gibi problemler ortadan kalkar.

Açılıp kapanabilir yapısı ile kolay ve pratik kullanımlıdır. Kolay açılmaması için demirden yapılmış kilit mekanizmasına sahiptir. Güvenli bir ortama yaşamaları için üretmiş olduğumuz kesi sineklikleri ile evdeki kedi ve köpeklerimiz güvende yaşamaktadırlar.

Ayrıca isteyen müşterilerimiz için kedi yaşam alanları oluşturuyoruz. Evinizin bir bölümüne veya balkona kedi ve köpekler için kedi kafesi veya köpek kafesi kuruyoruz. Arzu ettiğiniz zaman kedinizi bu kafese koyarak onun güvenliğini maksimum seviyeye çıkartmış olursunuz.

Tags