Çankaya Menteşeli Sineklik

Çankaya menteşeli sineklik sistemleri içe açılır olarak pencere ve kapılarda kullanılan sineklik modelleridir. Dört tarafı alüminyum profillerle çerçevelenen menteşeli sineklikler özel bir fiberglas saz telin gerilmesiyle oluşturulur. Bu sineklik modelimiz menteşe takılarak dışa açılır olarak pencereye veya kapıya monte edilir. Menteşeli sineklikler de genellikle iki adet menteşe bulunmaktadır. Bazı pencerelerin boy uzunluğu nedeniyle üç tane kullanılmaktadır. Sinekliğin açılıp kapanması için çıt çıt denilen iki adet kilitleme aksesuarı konulmaktadır. Bu kilitleme çıt çıt mekanizması sayesinde pencere kenarında boşluk oluşmaması engellenmektedir.

Ankara Çankaya'da imalatını yaptığımız menteşeli sineklik fiyatları için 0312 255 08 55 telefondan bilgi alabilirsiniz. Hızlı sipariş ve montaj için 0532 765 74 59 nolu telefonu arayabilirsiniz. Çankaya Menteşeli Sineklik üreticisi Emkapen ihtiyaçlarınızda karşılanmasında servis araçları ve montaj ustalarıyla hazırdır.

Menteşeli sineklikler insan trafiğinin çok olduğu pencere veya kapılarda açılır kapanır bir sistem oluşturur. Mutfaktan balkona, salondan balkona rahatlıkla girip çıkabilirsiniz. Kasalı ve kasasız model olarak iki çeşit menteşeli sinekliğimiz bulunmaktadır. Tül rengi ile kasa rengi talebe göre monte edilmektedir. Binadaki ahşap pencere, pimapen pencere veya alüminyum pencerelere uyumludur.

Çankaya Menteşeli Sineklik modeli yan kısmına takılan klips ile kolaylıkla açılır kapanır özelliktedir. Oldukça ekonomik bir maliyetle elde edebileceğiniz sineklik modellerimizden biridir. Kullanımı da pratik ve kolaydır. Pencerenizi açtığınız gibi sinekliği de açıp kapayabilirsiniz. Pencereyi açtığınız yönün tam zıddına menteşeli sineklikleri açıp kapatma şeklinde kullanabilirsiniz. Yıkanması gerektiğinde menteşelerinden yukarı doğru çekilerek yerinden çıkarılıp temizlenir. Tekrar yerine monte etmek için menteşe kısmına takılarak kullanılır.

Çankaya Menteşeli Sineklik
Çankaya Menteşeli Sineklik İmalatı

Menteşeli Sineklik siparişi vermek istediğinizde sizden pencere ölçüleri istenmektedir. Sinekliğin boyuna göre ölçü almak gerekmektedir. Sineklik ölçü alma sorunları için sineklik ölçü alma makalemize bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yıpranmış menteşeli sineklikleriniz varsa sakın atmayınız. Emka Sineklik Çankaya’da tüm mahallelere küçük bir ücretle menteşeli sineklik iç tül değişimi yapmaktadır

Tags