Çankaya Sürme Sineklik İmalatı

Adından da anlaşılacağı gibi sürme sineklik veya sürgülü sineklik alt ve üste bulunan rayların hareket ettirilerek sineklik modelidir. Sağa ve sola hareket ettirilmesi dolayısıyla kullanımı oldukça rahattır.

Çankaya sürme sineklikler diğer sinekliklere nazaran daha uzun ömürlüdürler. Zamanla aşınan tüller çıkarılarak yenisi takılıp kullanıma sunulabilir. Çerçeve için ayrıca para ödemezsiniz. Geniş pencerelere ve balkon kapılarına rahatlıkla takılabilecek sistemlerdir.

Günümüzde sürgülü sineklik olarak da adlandırılan kayar sürgülü yapısı ile sürme sineklikler balkonların için tek tercihtir. Eşikli veya eşiksiz balkon camlarında, balkon kapılarında en çok tercih edilen sineklik çeşidi olarak bilinir. Pratikliği ve kullanıcı dostu olan sürme sineklikler Fransız balkonlar için en uygun sineklik modelidir.

Sürme sineklikler tak-çıkar özelliği ile istenilmeyen durumlarda çıkarılarak muhafaza edilebilir. Takması ve çıkarılması kolaydır, pratiktir ve yer kaplamaz. Tek ve çift hareketli pvc doğramalarda iki yönlü kullanılabilir. Kullanılacak profil rengi pencerenizdeki renge uygun olarak imal edilebilir.

Tags