Çankaya Plise Sineklik İmalatı

Çankaya Dikey Plise Sineklik İmalatı

Çankaya Dikey Plise Sineklikler ergonomik görünümüyle albenisi olan sineklik modellerimizdendir. Çerçeve içinde monte edilmiş tül yukarıdan aşağı açılır kapanır özelliği ile çok tercih edilmektedir. Dikey plise | pileli sineklikler kasa yanına ayrıca bir profil eklenmediğinden pencerelere estetik bir görünüm kazandırır. Menteşeli sineklikler gibi pimapen pencerede ayrıca bir yer işgal etmez.

Çankaya Dikey plise sineklik sistemleri alt eşik ile kolay hareket ederler. Parmaklarınızla istediğiniz yöne rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Gizli ayar sistemi ile çocukların oyuncağı olmaz. İmalatta kullandığımız tüller kalitelidir, %100 polyester fiberglas tül kullanarak imal ediyoruz.

Kışın ürünün çıkarılmasına gerek yoktur. Kışın kullanılmadığı zamanlarda ürünü kapalı tutabilirsiniz. Böylece sinekliğin ömrünü uzatmış olursunuz.

Dikey plise kapı sinekliği 400 cm genişlik ile 260 cm yüksekliğe kadar uyumlu sineklik türüdür. Kullandığımız sineklik tülleri kalitelidir, rüzgârlı havalarda bulunduğu kanaldan çıkarak bozulmaz. İçe açılan oda kapılar yüzünden evin içi daraldığı yapılarda en ideal sineklik tipi dikey plise kapı sinekliğidir. İmalatını yaptığımız bu modellerde renk seçenekleri için lütfen firmamızın iletişim numaralarından bizi arayabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Pencere boyları abartılı yapılarda yatay plise sinekliklerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Tags